Под сводовете не шумят слова, седалищата са пустинно тихи…, защото тях ги няма в парламента. Зее бездуховно празна и онемяла огласяната довчера от весел глъч пленарна зала. Скучен, тъжен, зловещ парламент! Стихнаха огнените слова на народните трибуни Борисов и Пеевски. Замлъкна звучното чуруликане на парламентарния славей Тошко, няма кой да нарече гальовно нежно колегите си […]